Loading...

O nas

Adox Sp.z o.o.

ADOX Sp. z o. o.
ul. Masztowa 65
05-503 Antoninów
POLSKA
REGON: 142837699
KRS: 0000379622
NIP: PL 1132828742

Jesteśmy profesjonalną firmą, liderem wśród dystrybutorów, producentów kapsułek i maszyn do napełniania kapsułek Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy portal internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Firma Adox Sp. z o. o. została założona w 2011 roku. To główny dystrybutor na Europę wschodnią oraz południową. Oferujemy puste kapsułki żelatynowe z wołu, kapsułki roślinne wegetariańskie z HPMC i wody. HPMC może pochodzić z włókien drzew lub włókien bawełny. Kapsułki dojelitowe roślinne wegetariańskie. Kapsułki wegetariańskie, żelatynowe, dojelitowe są wolne od BSE. Syntetyczne kolory naszych kapsułek powstają dzięki bezpiecznemu barwnikowi E.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, nasze kapsułki wykonane z żelatyny są jakości farmaceutycznej i są w stu procentach chromowo-czyste. Występują one w różnych rozmiarach i kolorach, są dostosowane dla różnych potrzeb. Produkty firmy Adox obejmują kapsułki żelatynowe, kapsułki roślinne, kapsułki halal, urządzenia manualne a także półautomatyczne do napełniania kapsułek. Wszystkie maszyny i akcesoria napełniające są wykonane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości o długim terminie ważności. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Firma Adox prowadzi swoją działalność w sposób etyczny, zgodnie z prawem i z obowiązującymi przepisami. Bardzo zależy nam na Państwa zaufaniu i zadowoleniu z naszych usług, dlatego jakość obsługi jest u nas na najwyższym poziomie. Żadnych pomyłek i długiego oczekiwania na towar. Zobowiązani jesteśmy dostarczać wysokiej jakości produkt w jak najkrótszym czasie. Stale analizujemy trendy rynkowe i podejmujemy działania, które mają na celu ciągłe podnoszenie standardów naszych produktów. Przez ponad dziesięć lat działalności firmy Adox, grono naszych klientów stale się powiększało, osiągając w chwili obecnej już ponad 1 000 000 w kraju i zagranicą.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy oraz pod adresem email info@adox.pl

Bezpieczeństwo

Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.
Wszystkie dane osobowe, informacje o klientach,
warunki płatności oraz dostawy,
przechowywane przez ADOX są poufne
i nie będą udostępniane ani sprzedawane innym stronom.

Dlaczego my

Mamy tylko półprodukty najwyższej jakości.
Zarówno Mercedes-Benz i Toyota są to samochody.
Który model wolisz?

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę witrynę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.
Product added!
The product is already in the wishlist!